صنایع آناک چرم فعالیت خود را از سال 91 با بکارگیری دانش فنی و استادکاران با تجربه آغاز نمود. هدف گذاری این مجموعه از همان ابتدا تولید و عرضه محصولات چرم طبیعی با کیفیت و استاندارد بالا بود. آناک چرم قصد دارد جهت افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی امکان ارتباط مستقیم با مجموعه، ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات و همچنین فروشگاه های زنجیره ای را در قالب یک شبکه یکپارچه راه اندازی نماید. ارتباط مستقیم با مشتریان گرامی آناک و دریافت پیشنهادات و انتقادات سازنده آن عزیزان که منجر به تولید محصولات با سلایق متنوع و کیفیت بهتر می شود از اولویت های این مجموعه در راستای پیشرفت و ارتقاء می باشد.

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از صفحه محصولات، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام نمایید.

محصولات آناک چرم


پیام مدیرعامل


بسمه تعالی

مدیریت آناک چرم ضمن قدردانی و سپاس فراوان از تلاش های بی وقفه استادکاران، طراحان و کلیه کارکنان گرامی بعنوان سرمایه های اصلی مجموعه از درگاه ایزدیکتا توفیق و سلامتی همیشگی را خواستار می باشد. همچنین تشکر و قدردانی ویژه از مشتریان گرامی که با پیشنهادات و انتقادات خود همواره مشوق و راهنما ما در پیشبرد اهداف مجموعه هستند. صنایع آناک چرم از کلیه عزیزانی که می توانند به هر عنوان یاریگر ما باشند اعم از درخواست کنندگان نمایندگی فروش، طراحان، مشاوران و ... همیشه با فراغ بال استقبال نموده و قدردان خواهد بود.


با تشکر و سپاس فراوان
مدیریت آناک چرم: مصطفی محمدی قاضی جهانیصنایع آناک چرم به تولید و ارائه مصنوعات چرمی می پردازد. برتری آناک چرم و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

  نیروی انسانی متخصص و کارآمد  

  ظرفیت بالای تولید  

  تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری  

  کیفیت برتر تولیدات  

  خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور  

  تولید مطابق با استاندارد روز  

  قیمت مناسب  

  استفاده از تکنولوژی روز